Projekty

  • PDF
  • Tisk
  • Email
Naše škola má zkušenost s čerpáním finančních zdrojů Evropské unie. Pokud Vás naše webové stránky zaujaly a máte zájem na těchto nebo dalších projektech spolupracovat, kontaktujte nas: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptStručný popis projektů (pro bližší informace použijte horní nabídku Projekty):


"SROP 3.1."

Infrastruktura pro rozvoj lidských zdrojů v regionech. Vybudování Centra celoživotního vzdělávání a multimediální výuky pro Břeclav a okolí.

"Pane klikněte levým!"

Vzdělávací projekt je zaměřen na vytvoření a realizaci finančně dotovaných kurzů pro dospělé na Obchodní akademii Břeclav. Zájemci o další vzdělávání budou mít možnost se díky finančním prostředkům Evropské unie a České republiky zcela zdarma zdokonalovat v oblasti jazykových, počítačových, ekonomických či občanských dovedností.

"Implementace ICT do CJL"

Projekt podpořený ze SIPVZ.
Implementace ICT (informačních a komunikačních technologií) do výuky českého jazyka a literatury na střední škole.
Hodnotící zpráva zde.

"Neziskovky"

Zkvalitnění vzdělávání studentů a dospělé populace se zaměřením na ekonomiku a účetnictví.

"Forum Bilinquale"

Partnerství naší školy v mezinárodním projetu gymnázia Spolku J. A. K. ve Vídni.

"Arandjelovac"

Rozvojový program JMK: Mezinárodní spolupráce se subjekty veřejné správy v Srbsku.

"Chci se vrátit do práce..."

Hlavním cílem projektu „Chci se vrátit do práce…“ je vytvoření a realizace vzdělávacího programu (základní kurz a rekvalifikace) zaměřeného na rozvoj klíčových počítačových, občanských a zejména odborných ekonomických kompetencí uchazečů a zájemců o zaměstnání evidovaných na Úřadu práce v Břeclavi.

"Hledat práci v EU - proč ne ?“

Cíl projektu: vytvořit 4 pilotní moduly v rámci výuky cizíck jazyků. Tyto budou realizovány a ověřovány ve 2 letech ve výuce 900 žáků na 2 školách zapojených do projektu.
 

Zkuste hledání

Nová maturita

logocermat

Aktuality, novinky

Oficiální stránky školy (odkaz viz. níže)

http://www.spsbv.cz

Informace o příjimacím řízení zde