Recyklohraní

  • PDF
  • Tisk
  • Email

RECYKLOHRANÍ

Studenti naší školy jsou zapojeni do celostátního projektu Recyklohraní.

Recyklohraní je školní recyklační program, který si klade za cíl realizaci zpětného odběru baterií, akumulátorů a elektrozařízení spojený s osvětovou činností v problematice nakládání s odpady ve školských zařízení v České republice.

V budově naší školy je umístěn speciální box na vybité baterie a také sběrná nádoba na nepoužívaná elektrozařízení. Studenti budou za sběr baterií a elektrozařízení do připravených nádob získávat body, které si budou moci ve speciálním internetovém obchodě směnit za zajímavé odměny dle katalogu. Další body budou moci školy získat za zodpovězení otázek případně splnění rozličných úkolů týkající se odpadové problematiky.

Školní recyklační program umožní deklarovat školám jejich ekologické myšlení a zároveň podpoří vnímání potřeby správného nakládání s odpady u žáků škol.

 

Foto zde

 

Odkazy:

Organizátory tohoto projektu jsou:

image002.gif, 7,2kB image003.gif, 6,0kB image004.gif, 8,5kB

ASEKOL

ECOBAT

EKO-KOM

zpětný odběr elektrozařízení zpětný odběr baterií zpětný odběr a využití odpadů z obalů
 

Zkuste hledání

Nová maturita

logocermat

Aktuality, novinky

Oficiální stránky školy (odkaz viz. níže)

http://www.spsbv.cz

Informace o příjimacím řízení zde